• Новак
Лабораторија Лажичка Шпатула, 6/PK - 6.3 Инчи - Заоблени & Посочи Завршува - не ' Рѓосувачки Челик - Eisco Лаборатории

Лабораторија Лажичка Шпатула, 6/PK - 6.3 Инчи - Заоблени & Посочи Завршува - не ' Рѓосувачки Челик - Eisco

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нерѓосувачки челик лажичка spatulas.Совршен за лабораторија или кујна.Тоа е 6.5" долго.Лабораторија лажичка шпатула (пик лажичка), од не ' рѓосувачки челик, пакет од 6(6) spatulas овие се вашите стандардни лабораториски топки во пакување од 6. Економски и совршен за училницата или лабораторија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на �

DEN 580.56