• Новак
Радио Дизајн Лаборатории RDL TX-J2 Избалансирано Внесување Трансформатор - Неурамнотежени Стерео влезови

Радио Дизајн Лаборатории RDL TX-J2 Избалансирано Внесување Трансформатор - Неурамнотежени Стерео влезови

DEN 2400.00

Достапност
Достапно за нарачка

Измешајте две неурамнотежени аудио сигнали во моно избалансиран; Комбинираат стерео во моно со избалансиран излез; Неизбалансиран да се избалансирани конверзија без добивка; Потпевнувам откажувањето на неизбалансиран линија влезови; Фреквенција одговор 30 Hz до 20 k Hz (+/- 1 d B);.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дома Dustproof Складирање Торба, Складирање Торби за Облека Под Кревет, Плакар Облека Организатор, Голем Капацитет

♛【ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】 : Користиме високо квалитетни PEVA материјал, водоотпорен, прашинадока�

DEN 215.76