• Новак
Жените V Деколте, Секси Т-Маица Лето Кратко Sleeve Црисс Крстот Tees Памучни Блузи Солидна Боја Лабава Секојдневен Памучна Блуза (Бела,XX-Large)

Жените V Деколте, Секси Т-Маица Лето Кратко Sleeve Црисс Крстот Tees Памучни Блузи Солидна Боја Лабава Секојдневен

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

????[МАТЕРИЈАЛ]????Оваа жените кратки ракави е изработена од високо квалитетни материјали од памук и полиестер.Изберете кожата-пријателски материјали, дише, мека и еластична, обезбедување на вас со удобно носење искуство. ????[КАРАКТЕРИСТИКИ]????Основните кратки ракави Т-маица е добар мекост, едноставна и обична, совршено со фармерки, шорцеви, leggings, и удобно облека за да се создаде едноставен изглед.Мора да се има женска блуза во плакарот. ????[ПОВОД]????Совршен натпревар со фармерки или хулахопки.Погоден за секојдневна разонода/travel/shopping/home/училиште/празник/street/партија/отворено/клуб носат. ????[ПЕРЕЊЕ]????Лесно да се чисти, се препорачува да се користи ладна вода, машина за перење или за миење на рацете, не кајгана и сува чиста.Висат или сува. ????[REMINDER]????Ве молиме погледнете го големина на табелата на слика детали пред ставање на ред.Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори што во временски рок од 24 часа.Боја : Бела | Големина : XX-Large.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на

DEN 580.56