• Новак
Маникир Поставена Педикир Поставите Помине Clippers – Mifine 16 во 1 Нерѓосувачки Челик Професионални Педикир Комплет за Нокти Ножици Чешлање комплет со Црна Кожа Случај (

Маникир Поставена Педикир Поставите Помине Clippers – Mifine 16 во 1 Нерѓосувачки Челик Професионални Педикир

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Погодна Прилика】 Оваа нокти маникир за полнење е најдобро за mens чешлање комплет.Дршката е предвидено со анти-пропадна природна гума обложување, не е лесно да падне.Доаѓа со 18 Месеци Производ Гаранција и 30-дневниот Гаранција за Парите Назад : со без прашања праша, осигурајте се дека се 100% ЗАДОВОЛСТВО.Ние сме посветени на производство на високо квалитетни, трајни, преносни, удобен, здрав и сигурен убавина tools.Совршен подарок (Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Таткото е Ден, ноќта на Вештерките) за вашиот familes и пријатели.Ве молиме осигурајте се дека овој производ е купен од Mifine и ќе имаат 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Mifine е професионална Убавина алатки производителот за повеќе од 10 години. 【Божиќ Подароци нокти поставите】На 16pcs помине чистење комплет доаѓа во intricately дизајниран случај, Овој помине чешлање комплет е направен од висок квалитет на ткаенина и СТП кожа.Сега жените сакаат мажите да бидат негувани од глава до ноктот, тоа е една работа да се користат тело крем или чистење на лицето, но ако сте маж со hangnails и sandpaper раце, дури и вашата сопруга не сакаат да бидат масиравме или се држиме за раце со вас!Сепак, може да има подобар начин да се поминат викенд од посета на салон за нокти.Мала големина случај го прави пренослив и лесни,кој е лесен за носење,одлична за патни и дневни живот!Тоа е одличен подарок за себе,семејства и пријатели! .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на �

DEN 580.56