• Новак
Rëzo Haircare Навивам Дефинирате Коса Серум Со Црн Чај Да се Промовира Раст на Косата 3.5 fl мл

Rëzo Haircare Навивам Дефинирате Коса Серум Со Црн Чај Да се Промовира Раст на Косата 3.5 fl мл

DEN 1558.80

Достапност
Достапно за нарачка

Сулфат-Слободни.Paraben-Free.НЕ ТЕСТИРАЊЕ ВРЗ ЖИВОТНИ.НИТУ ЕДНО ЖИВОТНО ИЗВЕДЕН СОСТОЈКИ.Мирис име : Флорални.Косата тип : Frizzy, Дебели, Кадрави, Сува, Текстура.Единица брои тип : Fl Мл.Исполнет Со Црн Чај Да се Промовира Раст на Косата Боја Безбедно - Хидрати - Долготраен Сјај - УВ Заштита - Топлина Стил Заштита - Paraben-Free 100% Вегетаријанска 3.5 fl мл Состојки : Cyclomethicone, Cyclopentasiloxane, Глицерин, Врвот на Протеини, Isostearic Киселина, Ленено семе на нафта, Proline, Глицин, Аланин, Лизин, Glutamic Киселина, Aspartic Acid, Citronellol, Јојоба Семе на Нафта, Polygonum Multiflorum Корен Екстракт, Angelica Polymorpha Sinensis Корен Екстракт, Rosa Rugosa Цвет Екстракт од Алое Andongensis Екстракт, Мирис.Сулфат-Слободен Paraben-Free НЕМА ТЕСТИРАЊЕ врз ЖИВОТНИ НИТУ едно ЖИВОТНО ИЗВЕДЕН СОСТОЈКИ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Alvinlite Хартија Машина Фото Машина Преносни Лизгачки Хартија Нож Тример Машина За Сечење Етикета Машина Канцелариски

Лесен за Ракување : виткање владетел на страната може да се извади за лесно мерење и сечење, едноставна о

DEN 1704.00