• Новак
CHENLAN Складирање Случај за PS Вита 1000 2000 Носење Компатибилен за PS Вита, PS Вита Тенок, PS Вита Водоотпорен Shockproof Складирање Патна Торба Патна Торбичка за Носење Торба за

CHENLAN Складирање Случај за PS Вита 1000 2000 Носење Компатибилен за PS Вита, PS Вита Тенок, PS Вита Водоотпорен

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Голема Патување за Носење за Sony PS Вита,голема вредност starter пакет, со корисни додатоци за да ви помогне да се направи најмногу од вашиот Sony PS Вита 1000 2000 конзола Овие essentials додатоци ќе го промени вашиот живот.Дизајнирани специјално за PS Вита, преносни случај ви нуди безбедно решение, да зачувувате и да го носат вашиот PS Вита игра конзола.Сите предмети кои се вклучени во овој комплет се направени од високо квалитетни материјали за да се обезбеди трајност и удобност.mpact големина и соодветен простор за складирање. ??Опис : ?Тешко се носат патент случај торба игра торбичка за Sony PS Вита?Двојно патент дизајн?Совршен торба торбичка за носење на вашиот playstation Голема компактен и стилски дизајн, лесна тежина Заштити Product This тежок случај торбичка не само што може да обезбеди цврста и сигурна заштита за Sony PS Вита, но, исто така, може да се сместат somesmall додатоци, како што се : полнач, кабел, слушалка, итн.?Парична казна изработка, добро се чувствуваат, водоотпорен и shockproof.?Професионално дизајнирана за совршено се вклопуваат за Sony PS Вита.По Услуга : Само да ги купите со доверба.Цврст и кул изглед дизајн Полесна Тежина и Полесно се Носат ,Компатибилен со Sony PS Вита Тие се дизајнирани со право на големини за да се обезбеди совршено се вклопуваат за вашиот PS Вита.Овие ставки ќе го поедностави својот живот, ќе бидат опремени да патуваат лесно со вашиот уред.Лесно да се носат.Можете да уживате во вашите многу повеќе во движење без да се грижиш за заштита на вашиот уред каде и да сте со нашите Заштитни Тешко за Носење Црна, кутија за карти,Општа Заштитна Мека Торба, мачка шепа Силикони TRocker капа и PS Вита Генерички врвка за околу Рака Lanyard.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на

DEN 580.56