• Новак
Gazechimp Децата Instantane Дигитална Камера 2.4 Инчи Инстант Печати Батерија,Дете Раст Придружник - Диносаурус

Gazechimp Децата Instantane Дигитална Камера 2.4 Инчи Инстант Печати Батерија,Дете Раст Придружник - Диносаурус

DEN 1559.52

Достапност
Достапно за нарачка

Со професионални двојно камера, 12.0 ПРАТЕНИК леќа и блиц светилка, поддршка до 1920x1080 резолуцијата за видео.Мултифункционален притиснете копчињата на десната страна на екранот се во соодветна позиција, децата да се префрлате различни режими со нежно притискање на копчето за да се активни на соодветната функција.Поддршка за снимање, снимањето, забрзано снимање, на време застаруваат снимање.Со пополнете светлината, флеш светилка и 4x функција.На 2.4-инчен IPS големи HD екран изграден во 20 интересни рамки и 4 филтри за вас да одберете да се создаде забава фото.Складирање медиуми : Мини SD картичка, до 32 G(SD-картичката не се вклучени),Батерија капацитет : 1500 m Ah.Опис : - Со професионална двојно камера, 12.0 ПРАТЕНИК леќа и блиц светилка, поддршка до 1920x1080 видео резолуција - 2,4-инчен IPS големи HD екран изграден во 20 интересни рамки и 4 филтри за вас да одберете да се создаде забава фото. - Складирање медиуми : Мини SD картичка, до 32 G(SD-картичката не се вклучени),Батерија капацитет : 1500 m Ah - Поддршка за снимање, снимањето, забрзано снимање, на време застаруваат снимање.Со пополнете светлината, флеш светилка и 4x функција - Мултифункционален притиснете копчињата на десната страна на екранот се во соодветна позиција, децата да се префрлате различни режими со нежно притискање на копчето за да се активни на соодветната функција.Спецификација : - Дисплеј : 2.4 инчен екран - SD-картичката не се вклучени - Фото формат : JPG - Видео резолуција : поддршка до 1920*1080 - Батерија капацитет : 1500 m Ah - Size : 90x80x40mm Package Вклучува : 1x Camera1x Податоци cable1x Термички Paper1x Прирачник.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Alvinlite Хартија Машина Фото Машина Преносни Лизгачки Хартија Нож Тример Машина За Сечење Етикета Машина Канцелариски

Лесен за Ракување : виткање владетел на страната може да се извади за лесно мерење и сечење, едноставна о

DEN 1704.00

Туш Клупата Бебе Бања Седиштето Поддршка Мат Количка За Бебе Када Pad & Стол Када Перница Младата Против Пролизгување

Тоа е погоден за 0 6 месеци новороденче или помали бебе.Вработува бања кревет структура за ефикасно спре

DEN 863.76