• Новак
DomeStar Bunny LED String Светла со Напојува Батерија,10FT 30LEDs Пет-Боја Зајакот Светлина String за Пролет, Свадба, Соба, Градина

DomeStar Bunny LED String Светла со Напојува Батерија,10FT 30LEDs Пет-Боја Зајакот Светлина String за Пролет,

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Осветлете ја вашата Велигден, birthday (роденден), домот, свадба, забава, пролет дома, DIY декорација и други прослава прилики со зајакот string светла совршено.Пакет се Вклучени : од пет боја зајакот светлина string (виолетова, зелена, сина, портокалова и бела), на 8-функција далечински управувач индивидуално спакувани во една opp вреќа, на 8-функција на батеријата кутија индивидуално спакувани во една opp вреќа и прирачник.Исто така можете да ги користите овие светла за да ги красат Новогодишни елки, mantelpieces, banisters, градини, шатори, партии, град покриви, продавница Прозорци, вечера, театри, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Alvinlite Хартија Машина Фото Машина Преносни Лизгачки Хартија Нож Тример Машина За Сечење Етикета Машина Канцелариски

Лесен за Ракување : виткање владетел на страната може да се извади за лесно мерење и сечење, едноставна о

DEN 1704.00

Дома Dustproof Складирање Торба, Складирање Торби за Облека Под Кревет, Плакар Облека Организатор, Голем Капацитет

♛【ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】 : Користиме високо квалитетни PEVA материјал, водоотпорен, прашинадока�

DEN 215.76