• Новак
Нерѓосувачки Челик Ingrown Ноктот Колекции: Сребро Ingrown Помине Грижа Поставите Професионални Ноктот Clipper Датотека Lifter Мртвите Кожата Смена Педикир Алатки

Нерѓосувачки Челик Ingrown Ноктот Колекции: Сребро Ingrown Помине Грижа Поставите Професионални Ноктот Clipper

DEN 378.96

Достапност
Достапно за нарачка

Удобно ергономски дизајн структура го прави средување на ноктите алатки повеќе лесно.практично во кои се занимаваат со дебели и ingrown ноктите, како што има еден орел клун plier.Брзо, лесно се сече на вашите нокти, особено дизајниран за нокти ритам кроење.погоден за домашни педикир употреба и ноктите салон и педикир продавница употреба.Добар нокти додатоци за нокти салон, нокти продавница или лични дома, DIY помине уметност.Опис Оваа точка е средување на ноктите алатка, која е направена на премија од нерѓосувачки челик со исклучителна изработка на трајни и практична употреба.Ќе добиете вашите пари' s вредност со ова нокти алатка.Ноктите тример подесување ќе биде одличен помошник за вашата дневна педикир искуство.Карактеристики - Боја : сребро - Материјал : не ' рѓосувачки челик - Големина : 4. 32 X2. 55 X0. 39inch/ 11. 00 X6. 50 X1. 00cm - Удобно ергономски дизајн структура го прави средување на ноктите алатки повеќе лесно.- погоден за домашни педикир употреба и ноктите салон и педикир продавница употреба.- практично во кои се занимаваат со дебели и ingrown ноктите, како што има еден орел клун plier.- Брзо, лесно се сече на вашите нокти, особено дизајниран за нокти ритам кроење.- Добар нокти додатоци за нокти салон, нокти продавница или лични дома, DIY помине уметност.- Боја : Сребро.- Големина : 11 X6. 5 X1 CM.Пакет Вклучувајќи 3 x Нокти Tools.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат