• Новак
Baoblaze 40x Плоштадот Аквариум Аквариум Под Чакал Дното Филтрација Плоча

Baoblaze 40x Плоштадот Аквариум Аквариум Под Чакал Дното Филтрација Плоча

DEN 1151.76

Достапност
Достапно за нарачка

Комбинација спојување дизајн, флексибилен и лесен за употреба.Слободно да се комбинираат, неограничено проширување според големината на рибата резервоарот.Супер густа мрежа 3*3ММ/0.12*0.12 Инчи, може да се постават директно уредување на песок или вода трева.Направени од храна одделение пластика, светла и никогаш не се ослободување на токсични супстанции, се осигура безбедноста на риба и ракчиња.Флексибилност, ножици може да се користи за сечење.Одговара за 2.5 cm/0.98 инчен цевка.Опис : - Комбинација спојување дизајн, флексибилен и лесен за употреба. - Слободно да се комбинираат, неограничено проширување според големината на рибата резервоарот. - Супер густа мрежа 3*3ММ/0.12*0.12 Инчи, може да се постават директно уредување на песок или вода трева. - Направени од храна одделение пластика, светла и никогаш не се ослободување на токсични супстанции, се осигура безбедноста на риба и ракчиња. - Флексибилност, ножици може да се користи за сечење.Одговара за 2.5 cm/0.98 инчен цевка.Спецификација : - Материјал : Пластика - Боја : Црна/Бела Големина : 14.5x14.5x2.7cm/5.71x5.71x1.06inch Package Вклучува : 40 Парчиња Аквариум Plates Note : секој обид за прикажување на објекти и бои како точно aspossible.Сепак како компјутерски монитори се разликуваат, ние не може да гарантира thatyour следи екранот на било која боја ќе биде целосно одговара на actualproduct.Поради прирачник mesurement, таму можеби 1-2cm грешка.Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дома Dustproof Складирање Торба, Складирање Торби за Облека Под Кревет, Плакар Облека Организатор, Голем Капацитет

♛【ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】 : Користиме високо квалитетни PEVA материјал, водоотпорен, прашинадока�

DEN 215.76

Туш Клупата Бебе Бања Седиштето Поддршка Мат Количка За Бебе Када Pad & Стол Када Перница Младата Против Пролизгување

Тоа е погоден за 0 6 месеци новороденче или помали бебе.Вработува бања кревет структура за ефикасно спре

DEN 863.76