• Новак
42d x 96w x 96h - 2-Ниво Teardrop Палета Рек-Add-On Единица - 3-1/2h Греди

42d x 96w x 96h - 2-Ниво Teardrop Палета Рек-Add-On Единица - 3-1/2h Греди

DEN 621.60

Достапност
Достапно за нарачка

Направен во Мичиген.Греди има 3 занитвам конекција и безбедност клипови за да се осигура безбедна заклучување и управување со интегритет.Организирање на вашиот објект, со пре-конфигуриран Teardrop Палета Рек Стартер Единица.Во еден лесен купување, ќе бидете во можност да се создаде ефикасна racking, едноставни за инсталација, и modifiable.Идеален за општи склад средини и дистрибутивни центри, кои имаат постојано менување на чување потреби.Ги исполнува барањата на RMI.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Туш Клупата Бебе Бања Седиштето Поддршка Мат Количка За Бебе Када Pad & Стол Када Перница Младата Против Пролизгување

Тоа е погоден за 0 6 месеци новороденче или помали бебе.Вработува бања кревет структура за ефикасно спре

DEN 863.76

Alvinlite Хартија Машина Фото Машина Преносни Лизгачки Хартија Нож Тример Машина За Сечење Етикета Машина Канцелариски

Лесен за Ракување : виткање владетел на страната може да се извади за лесно мерење и сечење, едноставна о

DEN 1704.00