• Новак
Кал Клапи Одговара 2021 Ford F150 Кал Клапи Чувари Поздравниот Одговара за 2021 2022 Ford F150 Додатоци(Без Фендер Ракети)

Кал Клапи Одговара 2021 Ford F150 Кал Клапи Чувари Поздравниот Одговара за 2021 2022 Ford F150 Додатоци(Без

DEN 1084.32

Достапност
Достапно за нарачка

Кал Клапи одговара 2021-2022 Ford F150 Додатоци(БЕЗ Фендер Ракети).Материјал : Направен од високо-квалитет на црна ABS пластика, фирма и не е лесно да падне.Целосен Сет : Вклучува предни и задни кал чувари (за двете левата и десната страна) со монтажа хардвер.И двете се убави и практична настава : Ford F150 фендер има роман и модерен изглед, го прави вашиот автомобил повеќе индивидуални и модерен.Нашите кал чувари ќе го гушнавте вашето возило да се Спречи матна вода и песок од јавните на автомобилот, заштита на автомобил вратата, чисти и убави.Обичај Моделирани : Овие кал чувари ќе го гушнавте вашето возило како ракавица Компатибилен со 2021-2022 F150 Додатоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на

DEN 580.56