• Новак
Мед Може да се Направи Мрежа Pop-up Перење Забавува, Црна HMP-09202 Црна

Мед Може да се Направи Мрежа Pop-up Перење Забавува, Црна HMP-09202 Црна

DEN 654.24

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа, исто така, се појавува брзо да застане на свои, што е лесна мета за kiddos да се фрли во влажни крпи или трева-обоени фудбалски дресови.Мрежа материјалот дише, препуштајќи во свежа сончева светлина и воздух, додека одржување од кисело влага и mildew.Димензии : 18.Дише мрежа обесхрабрува непријатни влага и mildew.Тоа е супер практична за вежбање во теретана, пливање во базен, игра во парк, или на било која друга прилика каде активност ветува да биде неуредна, матен, влажен, или испотени.Ние сме за decluttering на entryway, дишење нов живот во плакари и гардероби, што го прави лесно да се постави по-училиште закуски, и пополнување на просторот за живеење со шарм и карактер се уникатни за секоја сопственикот на куќата.Полиестер.Тоа, исто така, се појавува брзо да застане на свои, што е лесна мета за kiddos да се фрли во влажни крпи или трева-обоени фудбалски дресови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат