• Новак
DRFFVEkzl Chopstick Носителот Складирање Стапчиња За Јадење Складирање Цевки Кутија Кујнски Алатки За Складирање Кутија Домаќинство Ѕид-Монтирани На Мозоци Chopstick Носител (

DRFFVEkzl Chopstick Носителот Складирање Стапчиња За Јадење Складирање Цевки Кутија Кујнски Алатки За Складирање

DEN 915.84

Достапност
Достапно за нарачка

●се направи прибор за на маса се исцеди и вентилација брзо, имајќи го на чиста,спречување на садови или кујна алатка од вода останатите. ●Visual лесен пристап. ●Не го чувајте прибор за на маса за да се исуши. ●Брзо се исцеди. ●Се направи прибор за на маса јасно на прв поглед.Боја : Зелена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на

DEN 580.56