• Новак
InvisibleMask СТР#: 2014-LEXUS-LX-570-1869 година Јасно Градник Боја Заштита Комплет за Lexus LX 570 Оваа Ставка Вклучува Пре-Сече комплет за: Предниот Браник(со Подлошки и Сензори) (3M Scotchg

InvisibleMask СТР: 2014-LEXUS-LX-570-1869 година Јасно Градник Боја Заштита Комплет за Lexus LX 570 Оваа Ставка

DEN 5664.00

Достапност
Достапно за нарачка

На тесен одговара не навреди од оригиналниот изглед на возилото, ниту пак да се бара посебно одржување.Миење и восок што е нормално!Invisible Mask боја заштита Производи се направени од солиден осум мили (.Доаѓа со бесплатен DVD и сите алатки потребни за да можете успешно да ги инсталирате Invisible Mask боја заштита комплет.Invisible Mask јасно градник колекции се токму пред се сечат за да одговараат на контури на вашиот автомобил.Заштита на вашиот возила боја заврши со нашиот компјутер намали јасна-обложена боја заштита филмови.Invisible Mask филмови се изградени со долго-стареењето, растворувач отпорни, притисок чувствителни акрилик лепило.Никогаш пред тоа е производ измислени, кој обезбедува толку заштита со таква ниска видливост и леснотијата на инсталација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Туш Клупата Бебе Бања Седиштето Поддршка Мат Количка За Бебе Када Pad & Стол Када Перница Младата Против Пролизгување

Тоа е погоден за 0 6 месеци новороденче или помали бебе.Вработува бања кревет структура за ефикасно спре

DEN 863.76

Дома Dustproof Складирање Торба, Складирање Торби за Облека Под Кревет, Плакар Облека Организатор, Голем Капацитет

♛【ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】 : Користиме високо квалитетни PEVA материјал, водоотпорен, прашинадока�

DEN 215.76