• Новак
02250244-322 Филтер Елемент, Модел C0800, Активиран Јаглерод, SULLAIR ОЕМ Еквивалент

02250244-322 Филтер Елемент, Модел C0800, Активиран Јаглерод, SULLAIR ОЕМ Еквивалент

DEN 2052.00

Достапност
Достапно за нарачка

Резервни замена за дел број 02250244-322. Загарантирана да ги исполнуваат или надминуваат спецификациите на ОЕМ бренд филтер.За индустриска компримиран воздух систем.Оваа резервни Активиран Јаглерод micron филтер елемент е директна замена за Sullair дел број 02250244-322, модел C0800. Елементот е за користење со 2.5" SX серија филтер живеалишта.Производ фотографии се како референца и може да не се прикажуваат специфични елемент.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Гроздобер, Анти Пропадна се Справи со Чиста Санитарна Брзо Бричење Прирачник за Бричење за Секојдневна Употреба

Целото тело е перат, чистат и санитарни, која може да се користи за долго време.Анти пропадна се справи с�

DEN 1272.00

Туш Клупата Бебе Бања Седиштето Поддршка Мат Количка За Бебе Када Pad & Стол Када Перница Младата Против Пролизгување

Тоа е погоден за 0 6 месеци новороденче или помали бебе.Вработува бања кревет структура за ефикасно спре

DEN 863.76