• Новак
Малку Гигант 6SHP-3048-72 Тешки-Должност Заварени Челични Shelving, На 6 Полица, 11-3/4 Полица Царинење, Перфорирани Полиците, 30 Длабочина x 48 Ширина, Сива

Малку Гигант 6SHP-3048-72 Тешки-Должност Заварени Челични Shelving, На 6 Полица, 11-3/4 Полица Царинење, Перфорирани

DEN 1607.76

Достапност
Достапно за нарачка

30"D x 48"w полица големина. 1500 кг.Капацитет на полица. 6 перфорирани полиците.Тешки-должност заварени челични изградба.Направен во САД.Засилен перфорирани 12 мерач челик полици даваат изобилство складирање, истовремено овозможувајќи нечистотија и остатоци да помине. 1500 кг.Капацитет на полица. 2" x 2" x 3/16" агол агли се footpads со сидро дупки за обезбедување на подот. 72" вкупна висина.Заградени агли под дното полица и 3-1/2" под царинење.Целосно запечатени и подготвена за итна употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Гроздобер, Анти Пропадна се Справи со Чиста Санитарна Брзо Бричење Прирачник за Бричење за Секојдневна Употреба

Целото тело е перат, чистат и санитарни, која може да се користи за долго време.Анти пропадна се справи с�

DEN 1272.00