• Новак
Прстен Светлина Selfie Светлина Стигнале Selfie Стап Изградена-во Триаголник Заградата Студио-Одделение Професионални Убавината Светлина Bluetooth Контрола

Прстен Светлина Selfie Светлина Стигнале Selfie Стап Изградена-во Триаголник Заградата Студио-Одделение Професионални

DEN 1298.40

Достапност
Достапно за нарачка

2 светлина начини : бела, топло жолта прилагодливи застане само на должина на заклучување на посакуваната должина за да се олесни вашата сопствена употреба, може да се стави на подот или на маса за да може да биде.Гаранција : Ние ви обезбеди со целосна враќање и замена услуга.Прстен светлина parameters Number на LED светилки : 32 Color температура : 3500-6000 KInput напон : DC 5 V USBPower : 10 WThe целата светилка lumens : 2800 LMColor : црна Материјал : ABS + Алуминиум alloy Lamp живот : 2 години.лесно да се носат на Располагање во секое време, насекаде.Совршен екстра лесно за шминка, во живо стриминг, стапките на станот, selfie фотографии, снимање, за снимање на видео клип, онлајн настава, темни предели vlogging итн.Нашата мисија е да ви обезбеди со голем шопинг искуство.За сите вашата висина и агол потреби.Dimmable Прстен Светлина:Има 32 LED светилка монистра за долг живот без да се менува светилки 3 светла боја и се прилагодува осветленоста 360 степени агол на вредноста тоа е добра светлина за да се земе сите непријатен сенка.Мулти-Функции и USB Напојува : Функционира со повеќето уреди кои поддржуваат USB порта, како и лаптоп, КОМПЈУТЕР, моќ банка, USB полнач, AC адаптер, и др.Професионални прстен светлина : и Нашите авто-тајмерот светлина е Професионална, без разлика дали ќе се емитуваат во живо, фотографирање или за други намени, на состанокот на сите ваши потреби за осветлување.Купи со доверба.Зошто да се избере нашиот прстен светлина со стојат : 2 светлина режими ДОВЕДЕ прстен светлина има 2 светлина режими и 6 се прилагодува осветленоста, што може да биде слободно избран за да ги задоволи вашите потреби во различни прилики.Преносни и прилагодливи мала тежина стандард:Користење на висок квалитет на алуминиум само за заклучување во право висина, можете да го поправите на подот за погодност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Гроздобер, Анти Пропадна се Справи со Чиста Санитарна Брзо Бричење Прирачник за Бричење за Секојдневна Употреба

Целото тело е перат, чистат и санитарни, која може да се користи за долго време.Анти пропадна се справи с�

DEN 1272.00

Туш Клупата Бебе Бања Седиштето Поддршка Мат Количка За Бебе Када Pad & Стол Када Перница Младата Против Пролизгување

Тоа е погоден за 0 6 месеци новороденче или помали бебе.Вработува бања кревет структура за ефикасно спре

DEN 863.76