• Новак
DIY Декоративни Матрицата Образец за Scrapbooking Paiting на Ѕид Мебел Занаети,Сет од 6 (Леопард)

DIY Декоративни Матрицата Образец за Scrapbooking Paiting на Ѕид Мебел Занаети,Сет од 6 (Леопард)

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од издржлив пластични материјали , за обновливи и лесен за ракување.Големина : 4.7 во*9.4 во (12cm*24 cm).Погоден за пигмент, мастило подлога, спреј,airbrush, рака сликарство.Може да се применуваат од ткаенина, дрво,текстил,ѕид,мебел,декорација.Материјал : се Направени од издржлив пластични материјали , за обновливи и лесен за ракување.BPA free.Боја : бела Големина : 4.7 во*9.4 во (12cm*24 см) Пакет содржина : 6* Матрицата Погоден за пигмент, мастило подлога, спреј, рака сликарство,текстил,ѕид,мебел,декорација.Ве молиме овозможи 0.5-1cm разлики поради прирачник за мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прстен Светлина Selfie Светлина Стигнале Selfie Стап Изградена-во Триаголник Заградата Студио-Одделение Професионални

2 светлина начини : бела, топло жолта прилагодливи застане само на должина на заклучување на посакуванат

DEN 1298.40