• Новак
KSDCDF Игри на Тастатура и Глушец со позадинско осветлување,RGB Тастатура Глувче

KSDCDF Игри на Тастатура и Глушец со позадинско осветлување,RGB Тастатура Глувче

DEN 254.40

Достапност
Достапно за нарачка

Игри на тастатурата - 104 Копче Механички Игри Тастатура со Сопствени Механички Прекинувачи(Цреша Сина еквивалент) наменета за долговечност со поголема издржливост и одговорност.Брзо механички копчиња со средна отпорност, прецизни actuation, коишто се слушаат кликнете звук, и тактилни судрат повратни информации.Виножито механички тастатурата - V1-Виножито Тастатура, виножито LED позадинско осветлување механички игри тастатура, виножито Led осветлен тастатура доаѓа со Двојно-shot за вбризгување на пластични keycaps нуди кристално јасна униформа backlighting и букви кои не се нула off.Кој 3 различни начини на осветлување, 4 backlight brightness нивоа, дишење брзина, кориснички програмабилни.Метал/ABS изградба - PC Игри тастатура е изградена на метални легури и ABS со плоча поставена механички копчиња и прекинувачи кои се соочи со тешка игри услови.Ви благодариме за вашата нарачка, се надевам да ви помогне.Се повеќе се направи, повеќе удобно.комбинира пространа полна големина тастатура со интегриран дланка одмор и contoured прецизност глувчето.Тип и се движите со десктоп дуо цел-изградена да ги задржи вашите раце и зглобовите чувство на удобност од првиот час да трае.Спецификација : V1 Тастатура : 1.бранеа од нерѓосувачки челик, од легиран panel2.7 бојата светла позадинско осветлување keyboard3.Суспендирани keycaps може да се washed4.12 комплети на мултимедијални shortcuts5.Прилагодливи тастатура здив светлина brightness6.Жица Должина : 150cm Support приклучок и play1. Боја : Black2. Напон оценка / електрична струја : DC 5 V / 100m A3. USB приклучок и play4. Број на копчиња : 7 (key)5. Вклучете живот:20million cycle6. Кабел должина : 150cm7. Резолуција : 1600 dpi8. Објектот Тежина : 140g Package Вклучува : 1 * V1 Механички Keyboard1 * V1 Механички Mouse Thank за купување на производи.Се надевам дека ќе ви донесе среќа.Ако имате било какви прашања, јас ќе ви дадам повратна информација како е можно поскоро.

Спецификацијата

V1 Keyboard:
1.brushed stainless steel alloy panel :
2.7 color bright backlit keyboard :
3.Suspended keycaps can be washed :
4.12 sets of multimedia shortcuts :
5.Adjustable keyboard breath light brightness :
6.Wire Length:
150cm
Support plug and play :
1. Color:
Black
2. Voltage rating / electric current:
DC 5V / 100mA
3. USB plug and play :
4. Number of keys:
7 (key)
5. Switch life:20million cycle :
6. Cable length:
150cm
7. Resolution:
1600 dpi
8. Item Weight:
140g
Package Includes:
1 * V1 Mechanical Keyboard :
1 * V1 Mechanical Mouse :
Thank you for purchasing products. I hope to bring you good luck. If you have any questions, I will give you feedback as soon as possible. :

Со стоката дадена додека купуваат

UXZDX CUJUX Милениче Торба - Премија Милениче Мека Двострано за Мачки и Кучиња Преносни Пријатно Патување Милениче

★На предната страна е вентилирани со големи странични прозорци за лесно интеракција со домашни милени�

DEN 2960.88