• Новак
2013 Panini Cooperstown Бејзбол Хоби Кутија

2013 Panini Cooperstown Бејзбол Хоби Кутија

DEN 2878.80

Достапност
Достапно за нарачка

Конфигурација : 6 картички по пакет. 24 пакети по кутија.Хоби Нагласува : - Cooperstown Потписи функција на-картичка потписи на Салата на Славните и на великаните. - Изглед на виножито од Разбиена Мраз Ризница Паралели, вклучувајќи и Злато (#'d за да 299), Сина (нумерирани да 499), Зелена, Црна и бела (#'d 1). - Се погледне за еден Colgan Диск е во секој пакет на 2013 Cooperstown! - Cooperstown Дрвосечачи се дрво картички кои функција уметност слична на онаа што се користи на лилјаци во раните 1900-ти, но се користи мешавина на Deadball ера играчи и повеќе струја Сала на Famers.Две по кутија! - Секој Хоби Кутија содржи една кутија topper - или црвена или сина HOF pennant кој еден од 48 различни предмети, или 5x7 Cooperstown Дрвосечачи Умре Сече.Конфигурација : 6 картички по пакет. 24 пакети по кутија.Хоби Нагласува : - Cooperstown Потписи функција на-картичка потписи на Салата на Славните и на великаните. - Изглед на виножито од Разбиена Мраз Ризница Паралели, вклучувајќи и Злато (#'d за да 299), Сина (нумерирани да 499), Зелена, Црна и бела (#'d 1) - се Погледне за еден Colgan Диск е во секој пакет на 2013 Cooperstown! - Cooperstown Дрвосечачи се дрво картички кои функција уметност слична на онаа што се користи на лилјаци во раните 1900-ти, но се користи мешавина на Deadball ера играчи и повеќе струја Сала на Famers.Две по кутија! - Секој Хоби Кутија содржи една кутија topper - или црвена или сина HOF pennant кој еден од 48 различни предмети, или 5x7 Cooperstown Дрвосечачи Умре Сече.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

UXZDX CUJUX Милениче Торба - Премија Милениче Мека Двострано за Мачки и Кучиња Преносни Пријатно Патување Милениче

★На предната страна е вентилирани со големи странични прозорци за лесно интеракција со домашни милени�

DEN 2960.88