• Новак
Aoneky Рамен Губење на Клупата, Тешки Стандард Конкурент Олимписки Губење на Клупата со Дебели Перница за Lifing Тежина Обука Стомачни Вежби Тренингот Фитнес - 800 кг Капа?

Aoneky Рамен Губење на Клупата, Тешки Стандард Конкурент Олимписки Губење на Клупата со Дебели Перница за Lifing

DEN 537.60

Достапност
Достапно за нарачка

Unibody Изградба - Губење на клупата рамка употреба unibody изградба, со Т-облик нога стои рамномерно и стабилна, потешки и повеќе солидна отколку поделени-се соберат дизајн.Згусне 2" x 2" тешки челични цевки имајќи огромна тежина, обезбедувајќи поддршка при користење на професија тренингот опрема.Ажурирани Перница - Трајни структура на иверица база, 2.56" тепам со висока густина мемориска пена, дише СТП кожа маска, направи удобно умерено-тешко клупата cusion за тренингот, 42.91" x 11.14" површината поддржува вашето совршено тело додека вежбате.Мулти-Usage - Овој стандард рамен губење на клупата е мултифункционален опрема за губење на обука, ab вежба, тренинг, и така натаму.Погоден за домашни и салата, идеален избор за двете почетниците и професионални.Easy Setup - Пакет се вклучени сите алатки и прибор кои се потребни за поставување, тоа трае само половина час, за една личност да се изгради до тоа.Лесно да се соберат или расклопување,50 x 18.89 x 17.83 во големина одговара на вашиот дом, без да се земе многу простор.Совршен За Тренингот - цврст структура може да се одржи до сите видови на тешки вежби, performe целото тело тренингот на начинот на кој сакате : push up, клупа притиснете, кревање тегови, чекор прозорци, гира и тежина обука.Се изгради подобар изглед фигура со оваа рамни губење на клупата.Добра тежина клупата можат да ви помогнат подобро да се вежба за мускулите на сите делови, погодна за возрасни и деца, спортски почетници и тренингот експерти.Може да се користат во клупата притиснете, тегови, barbells, кревање, сила за обука, болки во мускулите обука, чекори нагоре, итн.Користете го за да ви помогне да се изгради поздрав и посилно тело.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на

DEN 580.56