• Новак
1 Пар Метал Plug-in Eyeglass Носот Подлога Рака Замена на Очила на Носот Подлога Рака Носителот Eyeglass Поправка Комплет, Злато

1 Пар Метал Plug-in Eyeglass Носот Подлога Рака Замена на Очила на Носот Подлога Рака Носителот Eyeglass Поправка

DEN 504.00

Достапност
Достапно за нарачка

Приклучок Тип.Висина : 11.8 mm(0.46 инчи).Пакетот вклучува 1x очила на носот подлога држачот.Материјал : метал.Погодни за читање очила, myopia очила и декоративни чаши.Одлично за поправка на стари очила и замена носат или ги скршените очила на носот подлога оружје.Евтин и ефикасен начин за поправка на вашиот стар наочари.Погодна за возрасни.Бродови од Хонг Конг.Eyeglass-поправка-колекции.Тоа е лесен и удобен за носење.Замена на очила на носот мост за вашиот читање очила, очила за сонце, myopia очила.Оваа очила мост овозможува да го смените изгледот на вашиот рамка.Одлично за поправка на стари очила и замена носи или скршен носот мост.Ве молиме љубезно ве молиме проверете ја големината детали пред цел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат