• Новак
Homyl 2 Пара Деца Почетник Стапчиња За Јадење Учење Обука Chopstick Нерѓосувачки Челик Лесна Употреба Подарок

Homyl 2 Пара Деца Почетник Стапчиња За Јадење Учење Обука Chopstick Нерѓосувачки Челик Лесна Употреба Подарок

DEN 1308.00

Достапност
Достапно за нарачка

* Користење на стапчиња за јадење е корисно да интелигенција развој за децата. * Три-прст прстени дизајн : помошни стапчиња за јадење, меки силиконски, удобен и не-. * Подобрување на стапчиња за јадење познавање за почетници и се направи учењето забавно за децата. * Заличи вашето детето плоча и се направи учењето како да се јаде користење на стапчиња за јадење бриз и лесно. * Две точки за позиционирање : лесно да се размонтираат и потоа да го инсталирате за бебе да зафат.Опис : - Користење на стапчиња за јадење е корисно да интелигенција развој за децата. - Две-точки за позиционирање : лесно да се размонтираат и потоа да го инсталирате за бебе да зафат. - Подобрување на стапчиња за јадење познавање за почетници и се направи учењето забавно за децата. - Три прст прстени дизајн : помошни стапчиња за јадење, меки силиконски, удобен и не-. - Заличи вашето детето плоча и се направи учењето како да се јаде користење на стапчиња за јадење бриз и лесно.Спецификација : - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик+Силикони - Size : Вкупната должина на стапчиња за јадење : 20.4 cm Package Вклучува : 2 Пара Деца Обука Chopsticks Note : Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 inch Please овозможи малку 0-1cm разликата се должи на рачно мерење.Бои може да изгледа различно во зависност од светлината и како на листата се гледа.Ви благодариме за вашето разбирање и внимание.Ви посакувам пријатен шопинг искуство!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Спецификацијата

- Material:
Stainless Steel+Silicone
- Size:
Total length of chopsticks
Package Includes:
2 Pairs Kids Training Chopsticks :
Conversion:
1inch=2.54cm, 1cm=0.393inch
Please allow slightly 0-1cm difference due to manual measurement. :
Colors can appear different depending on light and how the listing is viewed. :
Thanks for your understanding and attention. Wish you a pleasant shopping experience! :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Со стоката дадена додека купуваат

Боја Класичен Бул Главата Играчка Складирање Кошеви Отворено Играчка Брзо Складирање Кутија Расклопна Складирање

Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница,

DEN 887.52