• Новак
Вежба Малку ХСС Обложени Чекор Вежба Дрво Сет алат за Метал High Speed Челик Дупка Машина Чекор Конус Центар Вежби со ZHANG HUANC (Боја : 3 во 1 Триаголник)

Вежба Малку ХСС Обложени Чекор Вежба Дрво Сет алат за Метал High Speed Челик Дупка Машина Чекор Конус Центар

DEN 671.04

Достапност
Достапно за нарачка

Хсс Чекор Конус Коси Вежба Малку Дупка Машина Метал Хексадецимален Битови.Чекор Вежба Малку ХСС Челик Конус Вежба Малку Сет Дупка Машина. 1/4" Чекор Конус Коси Вежба Малку Сет Метрички Метал Хексадецимален Вежба Битови.Зачекори Вежба Bits 1/4 Хексадецимален Вежба Малку Дрво, Метал Дупчење Алатка преносни вежба малку острилка.завртка extractor убодни алатка вежба битови вежба водич дрво вежба.Спецификации : DIY Материјали : Woodworking Type : Центар Вежба Bitlength : other Use : Метал Drilling Model Број : вежба bit Material : Висока Брзина Steel Hss Чекор Конус Коси Вежба Малку Дупка Машина Метал Хексадецимален Bits Step Вежба Малку ХСС Челик Конус Вежба Малку Сет Дупка Cutter1/4" Чекор Конус Коси Вежба Малку Сет Метрички Метал Хексадецимален Вежба Bits Stepped Вежба Bits 1/4 Хексадецимален Вежба Малку Дрво, Метал Дупчење Toolportable вежба малку sharpenerscrew extractor убодни алатка вежба битови вежба водич дрво drill If имате поплаки и проблеми со производот, ве молиме контактирајте со нас за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

xigua Симпатична Спиење Панда Меморија Кошница | крупните Платно Забавува Кошница со Рачки бебе соба за Складирање

Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако не се како нив, можете да безусловно н�

DEN 1948.80