• Новак
5 Парчиња 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Конус Титаниум Обложена ХСС Чекор Вежба Битови Сет со Кеси и 5 Инчен 6 Инчен Автоматско Пролет Натоварени Центар Удар за Че

5 Парчиња 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Конус Титаниум Обложена ХСС Чекор Вежба Битови Сет со Кеси и 5

DEN 261.36

Достапност
Достапно за нарачка

Широка примена : автоматско центар удар е дизајниран за позиционирање и означување на челик, алуминиум, железо, ПВЦ и дрвени; чекор вежба малку сет е погоден за дупчење, reaming и chamfering на различни видови на материјали како што се дрво, иверица, алуминиум, железо, бакар, fiberboard, честички одбор, пластика, ПВЦ одбор, итн.Корисна алатка : можете да го користите автоматското центар удар да се направи мали знаци на workpieces, па како да ги води вежба малку да се вежба дупки и да се спречи завртки и ноктите од скитници, помагајќи ти да се заврши работата брзо и зачувајте го вашето време и енергија.Карактеристики : Материјал : титаниум, со голема брзина steel Size : како shown Package вклучува : 3 x Чекор вежба bits1 x Злато автоматско центар punch1 x Црното автоматско центар дупка punch Notes : ве Молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.Квалитет на материјалот : чекор вежба делови се изработени од high speed челик со титаниум обложена, кои се трајни доволно да го користите за долго време.Различни големина : чекор вежба малку сет има различни големини, кои лесно можат да се вклопат во вашиот различни потреби.Пакетот вклучува : пакетот содржи 3 парчиња чекор вежба битови, 1 парче 5-инчен злато автоматско центар удар и 1 парче 6-инчен црна автоматско центар дупка удар; Доволни количини и различни видови лесно може да се сретнат разни потреби, и можете да ги споделите со вашите пријатели кои имаат потреба од овие дом додатоци.Апликации : чекор вежба битови се погодни за дупчење дупки со различни дијаметри на железо лист, алуминиумски лимови, ПВЦ лист, итн.Различни големина на : не се чекор 3 вежба битови со различни големини, вклучувајќи 4-20 мм, 4-12 мм и 3-12 мм, и можете да изберете соодветен чекор вежба битови според вашите вистински потреби, што е навистина лесен за да можете да ја користите.Автоматско центар удар е дизајниран да се направи мали знаци на работното парче за обработка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

UXZDX CUJUX Милениче Торба - Премија Милениче Мека Двострано за Мачки и Кучиња Преносни Пријатно Патување Милениче

★На предната страна е вентилирани со големи странични прозорци за лесно интеракција со домашни милени�

DEN 2960.88