• Новак
Проверете Вентил,CPVC,1/2,FKM,Socket

Проверете Вентил,CPVC,1/2,FKM,Socket

DEN 573.84

Достапност
Достапно за нарачка

Единствени двојно-ниво еластомер седиште ре-центри и позиции топка за брза запечатување.Двоен-ниво дизајн бара минимални обратна притисок да се печат.Ја спречува обратен проток автоматски.Топката материјал натпревари тело материјал за максимална компатибилност.Тела, топки, врски и седиште превозници достапен во ПВЦ, CPVC, беж PP, или PVDF.Сите термопластични делови одговара на одредено тело материјал.Сите се издигаат топки одговараат на одреден орган материјал, освен polypro топката е чаша полна.Еластомер печати на располагање во EPDM или FKM.Вистински максимален притисок варира во зависност од апликацијата врз основа на температура, проток, и медиумите.За помош, ве молиме консултирајте се со фабриката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Боја Класичен Бул Главата Играчка Складирање Кошеви Отворено Играчка Брзо Складирање Кутија Расклопна Складирање

Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница,

DEN 887.52