• Новак
Mediabridge Банана Приклучоци - Корозија-Отпорни 24K позлатени Конектори - 2 Пар/4 Банана Приклучоци (Дел# SPC-BP2-2)

Mediabridge Банана Приклучоци - Корозија-Отпорни 24K позлатени Конектори - 2 Пар/4 Банана Приклучоци (Дел

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Конектори & crimping заби се обложени со 24 K злато позлата за траен корозија-отпор.Брзо-lock е лесен plug-&-игра алтернативни да гола жица поставување, одземање на кавга на crimping/лемење.Корозија-отпор обезбедува безбедна се вклопува со јасност, природни sonic точност и без дисторзија.Конектори & crimping заби се обложени во корозија-отпорни 24 K злато позлата за траен, за безбедна се вклопува со јасност, природни sonic точност и без дисторзија.Поширока база минимизира shorting за максимална сигнал на пренос, & 2-парче завртка-за дизајн го прави за сигурен раскинување.Авто-crimping заби се направи за еден лесен-за време на инсталира, и низок профил изгради само боди 1".Ултра Серија банана приклучоци се направени од премиум материјали за про-одделение излез.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Литиум-Јонска Жените е Безболен Коса Смена, Батерија, Прецизни Тример/Отстранување на Влакна за Дами, Безбеден

ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ние сме продавачот со чест.Ако најдете на нашата коса смена не е добра вре�

DEN 359.76

Прстен Светлина Selfie Светлина Стигнале Selfie Стап Изградена-во Триаголник Заградата Студио-Одделение Професионални

2 светлина начини : бела, топло жолта прилагодливи застане само на должина на заклучување на посакуванат

DEN 1298.40