• Новак
Зимзелени Scientifics 290-8117-01R Полистирен Microplate, не се Лекува, Круг U-Дното, Не-Стерилни, 96 Добро (Пакување од 100)

Зимзелени Scientifics 290-8117-01R Полистирен Microplate, не се Лекува, Круг U-Дното, Не-Стерилни, 96 Добро

DEN 2336.40

Достапност
Достапно за нарачка

Microplate. 290-8117-01 R Microplate.Направен во сад.Објектот Пакет Тежина : 10.1 lb.Зимзелени Scientifics 290-8117-01 R Полистирен Microplate, не се Лекува, Круг U-Дното, Не-Стерилни, 96 Добро (Пакување од 100).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат