• Новак
JINPART Телефон Acccessories Компатибилен за Xiaomi Redmi Забелешка 8 Pro 10PCS 0.33 mm 9H 2.5 D Целосна Лепак Калено Стакло Филм Видиме Екран Заштитник (Боја : Црна)

JINPART Телефон Acccessories Компатибилен за Xiaomi Redmi Забелешка 8 Pro 10PCS 0.33 mm 9H 2.5 D Целосна Лепак

DEN 1053.60

Достапност
Достапно за нарачка

Со висока светлина пренос и слаба светлина рефлексија, филмот може да ви обезбеди со висока дефиниција на екранот исто како и обично.Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за корисници. Издржливи.За да го залепите филмот, само нешто што треба да направите е да се исчисти екранот темелно. Притиснете го центарот на стакло потоа лепило дел ќе се шири над сите делови без проблеми.Екранот е дебела. Ултра-тенок и одлична флексибилност.Мобилните телефони се толку скапи, па се разбира дека треба да се заштити.Вие не треба да се грижите дали рефлекси на вашиот телефон ќе го забави по pasting филмот на сите. Лесен за употреба.Филмот има висока светлина трансмисија. Кора на заштитен слој надвор од лепило страна.Дури и страните на екранот филм се чувствува непречено. Мазна површина.Со добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време. Користејќи e.Многу поволна цена,добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време. Висока дефиниција.Добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време.Предупредува 1.Тоа има одлична адхезија.Единственото нешто што треба да се направи е да се исчисти екранот темелно ако можете да го залепите филм. Функционална. Кога за отстранување на повторна употреба, лепило својства може да се носат надвор до степен кога на екранот заштитник нема да се придржуваат кон уредот. Висока цврстина.За Xiaomi Redmi Забелешка 8 Pro 10 PCS 0. Бидејќи ова е чаша на производот, ве молиме имајте на ум дека рабовите на стакло се најзагрозените подрачја.Тоа не е препорачливо да се rouse стакло заштитник откако е применет.На екранот заштитник може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика на заштитата на вашиот телефон од гребење, отпечаток, вода, масло, прашина, шок, се лизга и така натаму. Внимателно да ги усогласат стаклото на екранот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Литиум-Јонска Жените е Безболен Коса Смена, Батерија, Прецизни Тример/Отстранување на Влакна за Дами, Безбеден

ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ние сме продавачот со чест.Ако најдете на нашата коса смена не е добра вре�

DEN 359.76