• Новак
ISUP Mens Слабеење на Телото Shaper Компресија Резервоарот Врвот Undershirt

ISUP Mens Слабеење на Телото Shaper Компресија Резервоарот Врвот Undershirt

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Облечен во нашата слабеење на телото shaper, со здрава исхрана и научни вежба, ќе биде успешен во губење на тежината.Еластична затворање. ★ОБЛИКОТ на ВАШЕТО ТЕЛО - Ова СОГОРУВАЊЕТО на МАСТИТЕ АСИСТЕНТ ќе кријат "човекот гради" многу добро, се стегне "пивски стомак" пред, трим љубов-рачки на страни, елиминирање назад масти, драматично подобрување на држењето на телото на грбот со crisscrossing назад панели. ② 【КАКО ДА се НОСАТ】- Вие може да не биде удобно кога ќе се носат оваа компресија кошула за прв пат, тоа ќе биде тесна одговара.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат