• Новак
Стариот Tjikko Милениче Фидер Вода,10oz 20oz 30oz Птица Хрчак Мали Животни Чаша со Носителот,од не ' Рѓосувачки Челик Кафез Соработка Кука Првенство за Мали Животни Кафез Са?

Стариот Tjikko Милениче Фидер Вода,10oz 20oz 30oz Птица Хрчак Мали Животни Чаша со Носителот,од не ' Рѓосувачки

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

{Size на Купот}- 3.93" * 1.77" / 10 * 4.5 cm;Погоден за Папагал Macaw Африкански Greys Budgies Parakeet Cockatiels Conure Lovebird Финч Хрчак Гулаб Мали Животни Зајаци Мачка Куче. {Совршен натпревар}- Две чаши : Една за foodand другите за вода.Или тоа може да го замени старите во времето.Инсталацијата не бара никакви алатки. {Нерѓосувачки Челик}-тоа се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Отпорен на ' рѓа и пукнатини за да се задржи вашата птица безбедно.Машина за миење садови безбедно. {Тоа како да се мијат}- Чаши Лесно да се Отстранат од Држачот.Може да се направи Железен прстен фиксна да кафез и да се отстранат само нерѓосувачки челик сад за чистење, се пополни. {Топло совети}-Ние ветува дека ќе наплата тебе полн со пари назад, ако не сте satisfiled во тоа.Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни кажете прашањето на објектот.Виси во кафези, Тоа може да се користи за задржете храна или вода,го Спречува вашиот птица од случајно ѓубрето храна/вода сад.Оваа птица внесувач е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, здрав, ' рѓа издржливи и отпорни на корозија.Виси во кафези, Тоа може да се користи за задржете храна или вода,го Спречува вашиот птица од случајно ѓубрето храна/вода сад Оваа птица внесувач е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, здрав, ' рѓа издржливи и отпорни на корозија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прстен Светлина Selfie Светлина Стигнале Selfie Стап Изградена-во Триаголник Заградата Студио-Одделение Професионални

2 светлина начини : бела, топло жолта прилагодливи застане само на должина на заклучување на посакуванат

DEN 1298.40

Литиум-Јонска Жените е Безболен Коса Смена, Батерија, Прецизни Тример/Отстранување на Влакна за Дами, Безбеден

ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ние сме продавачот со чест.Ако најдете на нашата коса смена не е добра вре�

DEN 359.76

UXZDX CUJUX Милениче Торба - Премија Милениче Мека Двострано за Мачки и Кучиња Преносни Пријатно Патување Милениче

★На предната страна е вентилирани со големи странични прозорци за лесно интеракција со домашни милени�

DEN 2960.88