• Новак
EVGA 700 BR, 80+ Бронза 700W, 3 годишна Гаранција, Напојување 100 - BR-0700-К1 100-BR-0700-К1

EVGA 700 BR, 80+ Бронза 700W, 3 годишна Гаранција, Напојување 100 - BR-0700-К1 100-BR-0700-К1

DEN 1295.52

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .EVGA 700 br "Бронзени сигурност". 80 плус Бронза уверение, со 85% ефикасност или повисоко под типични товари.Тешки заштита, вклучувајќи OVP, UVP, OCP, OPP, SCP и еднократни лозинки.На EVGA 700br напојување се тука.Дизајниран со двете почетник и ентузијаст потреби во умот, EVGA Напојување се најдобар избор за моќ следната генерација на компјутери.Комбинирање на 700 W на континуирано напојување со исклучителни перформанси, одлична ефикасност, и Сигурен квалитет, На 700 W br напојување е она што ќе треба да се изгради солидна основа за вашиот следен систем.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на �

DEN 580.56