• Новак
Luxshiny Храна Испорака Торба Топлина за Зачувување на Храната Торба Преносни се од Храна Складирање Торба

Luxshiny Храна Испорака Торба Топлина за Зачувување на Храната Торба Преносни се од Храна Складирање Торба

DEN 294.96

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа торба може да обезбеди голема топлина зачувување и изолација за вашиот оброк.Тој има едноставен дизајн, но многу практично во употреба, донесе многу погодности за вас.Компактен и разумна големина, погодно за чување, практични за да можете да ја користите.Може да се користи за готова брза пица пакување, отворено партија на чување на храната, итн.Изработени од платно материјал и прецизната изработка, цврсти и трајни производи за долго време.Description Are сте во потрага за практично се надвор храна складирање торба?Дали сте во потрага на еден здрав, храна кеса што може да се направи повеќе работни места и служи за долгорочно?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите топлинска изолација храна испорака кеса мора да ги исполнат за разни потреби.Карактеристики-Боја : Бела-Материјал : Крпа Големина : За 41.00 X41.00 X25.00cm/16.11 X16.11 X9.82inch - Оваа торба може да обезбеди голема топлина зачувување и изолација за вашиот оброк.- Тој има едноставен дизајн, но многу практично во употреба, донесе многу погодности за вас.- Компактен и разумна големина, погодно за чување, практични за да можете да ја користите.- Може да се користи за готова брза пица пакување, отворено партија на чување на храната, итн.- Изработени од платно материјал и прецизната изработка, цврсти и трајни производи за долго време.Пакет Including1 x храна испорака торба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

UXZDX CUJUX Милениче Торба - Премија Милениче Мека Двострано за Мачки и Кучиња Преносни Пријатно Патување Милениче

★На предната страна е вентилирани со големи странични прозорци за лесно интеракција со домашни милени�

DEN 2960.88

Фрижидер Полица за Складирање Кошница Стигнале Пластични Фрижидер Фиока Свежи-одржување на Сад Полица Носителот

Фрижидер Полица Држачот.Виси фрижидер решетката може ефикасно да се користат горниот царинење на фрижи

DEN 1226.40