• Новак
Shiwaki 20 Прилагодливи Зглоб Позиција Контрола Замени за Southco E6-10-301-20

Shiwaki 20 Прилагодливи Зглоб Позиција Контрола Замени за Southco E6-10-301-20

DEN 2371.20

Достапност
Достапно за нарачка

Секој агол, аретир.Изработени од квалитетна пластика, долговечност, отпорност на корозија, добра цврстина. 4 Пред-drilled Countersunk Дупки.Лесно интегрирање и едноставна инсталација.Завртки не се вклучени овде.Опис : - Изработени од квалитетна пластика, долговечност, отпорност на корозија, добра цврстина. - 4 Пред-drilled Countersunk Дупки. - Секој агол, аретир. - Лесна интеграција и едноставна инсталација. - Завртки не се вклучени овде. - Замена за Southco E6-10-301-20.Спецификација : - Материјал : Пластика - Боја : Црна Димензии(L x W x H) : 42 x 36 x 5mm / 1.65 x 1.42 x 0.2 inch Size Табела : 20 Парчиња Позиција Контрола Hinge Package Вклучува : 1.Боите може да има разлика како различни екранот, ве молиме да се разбере.2.Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење, ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

Спецификацијата

- Material:
Plastic
- Color:
Black
- Size(L x W x H):
42 x 36 x 5mm / 1.65 x 1.42 x 0.2 inch
Size Chart:
20 Pieces Position Control Hinge :
Package Includes:
1.The colors may have difference as the different display, please understand. :
2.Please allow 1-2mm error due to manual measurement, please make sure you do not mind before you bid. :

Со стоката дадена додека купуваат

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на

DEN 580.56