• Новак
Црна Кањонот Божиќ Mantel Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

Црна Кањонот Божиќ Mantel Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

DEN 950.40

Достапност
Достапно за нарачка

Мирис : Божиќ Mantel (Борови Иглички, Apple Зачин, Портокалова Кора, Смокви и Чад на Кожа и Вуди база).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Додадете екстра хидратација со нашите спреј во коса масло.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 1 Мл Коса Масло.Мирис : Божиќ Mantel (Борови Иглички, Apple Зачин, Портокалова Кора, Смокви и Чад на Кожа и Вуди база).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

JNWEIYU Овална Бања Огледало Кабинет, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Бања Медицина Кабинет Големи Складирање Организатор

Добредојдовте на нашиот store Our цел е да се обезбеди најдобрите производи и услуги за да го направи живото

DEN 1600.80