• Новак
LUOYANFA Житни Контејнери Жито за Складирање Сад се Справи со Дизајн Ориз Складирање Сад Ориз Контејнери 10Kg Ориз Складирање Ориз Складирање Сад,Храна Фармацевт Конте

LUOYANFA Житни Контејнери Жито за Складирање Сад се Справи со Дизајн Ориз Складирање Сад Ориз Контејнери 10Kg

DEN 1684.80

Достапност
Достапно за нарачка

❣【Здрава Дизајн】 : Оваа храна фармацевт има clamshell дизајн, со еден клик за отворање, што го прави полесно да се отвори и да се земе храна. Големина на овој производ се мери рачно, и таму може да биде грешка од 1-3 см.Во рок од 24 часа, ние ќе ви обезбедиме со соодветно решение, и јас верувам дека ќе бидат задоволни со нашата служба. ❣【Задоволство Гаранција】 : Ако имате било какви прашања во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас.❣【Одлична стегање】 : капакот на овој херметички храна контејнер е опремен со 360°силикони запечатување лента. ❣【КОЛКОВИТЕ материјал】 : Ова ориз сад е направен од високо-квалитет на КОЛКОВИТЕ материјал, кои се цврсти и издржливи, може директно да контакт за храна, нема да има чуден мирис, а е широко се користат во кујната и рефус прехранбени складирање. Сите фотографии се направени во вид, поради различни светлина, производот може да имаат одредена боја разлика, ве молиме обратете се на вистинскиот производ!3.На запечатување лента е вграден во контејнер да ја затворите сад да се изолира на воздух и да се обезбеди сушење на храна.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ за специфична големина.☛☛Многу сте добредојдени, имаме многу производи за да можете да ги пребарувате.Се справи со дизајн, лесно да се носат.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви послужи во рок од 24 часа, и ние ќе ви послужи wholeheartedly!.4 инч),✿Тежина : 1kg✿Погоден за : жита, брашно, ужина, чај, кафе, храна за миленичиња, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Фрижидер Полица за Складирање Кошница Стигнале Пластични Фрижидер Фиока Свежи-одржување на Сад Полица Носителот

Фрижидер Полица Држачот.Виси фрижидер решетката може ефикасно да се користат горниот царинење на фрижи

DEN 1226.40