• Новак
Дрво Кат Инсталација Алатка, Прислушување Блок Поставите 20Pcs Допирање Блок Допирање Блок Алатка за Тврдо Подот за Laminates(црна)

Дрво Кат Инсталација Алатка, Прислушување Блок Поставите 20Pcs Допирање Блок Допирање Блок Алатка за Тврдо

DEN 1490.40

Достапност
Достапно за нарачка

Погодно за подна инсталација на голема површина кат, правење на вашиот кат инсталација повеќе труд-за заштеда на енергија и полесно.Оваа допирање блок алатка може да нежно притиснете ја жлебови или рабовите на плочка и подот заедно за да формираат цврста жица.Користење на високо‑квалитетни ПП, ЈП и други пластични материјали, прислушување блок поставите не е лесно да се оштети и многу издржливи.Уникатна комбинација на работ дизајн, погоден за голем број на подови, како винил плочки, laminates или тврдо дрво подови, итн.На допирање на подот на собата има 20 допирање на блокови, и големо количество ќе се сретнат разни кат инсталација потреби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Фрижидер Полица за Складирање Кошница Стигнале Пластични Фрижидер Фиока Свежи-одржување на Сад Полица Носителот

Фрижидер Полица Држачот.Виси фрижидер решетката може ефикасно да се користат горниот царинење на фрижи

DEN 1226.40