• Новак
Stokke Непостојана Тули Кула Сценарио, Замокот - Три Нивоа & Шест Бајка Замокот Сцени - Алатката-Бесплатно Собранието - за Возраст од 3+

Stokke Непостојана Тули Кула Сценарио, Замокот - Три Нивоа & Шест Бајка Замокот Сцени - Алатката-Бесплатно

DEN 744.00

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.БЕСКРАЈНИ АВАНТУРИ - Проширете ги вашите Stokke Непостојана можности и вашето дете имагинација со Тули Кула Замокот Сценарио.Со три различни нивоа и шест различни сцени, вашето дете може да се создаде нова авантура секој ден!.ЗГРИЖУВАЧКИТЕ КРЕАТИВНОСТ - Поттикнете го малку да биде креативен и да се направи до своите приказни.Дали тие се игра make-верувам дека сам или со роднините и пријателите, овој стил на игра, да поттикнува развој и ангажирање.ПРАВИ да се ИСЧИСТИ ЗАБАВА - Нашата бајка замокот им овозможува на децата да се користи централната дупка во Непостојана да се соберат тули и мали играчки во Играчка Складирање Торба.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ - Замокот Сценарио совршено се вклопува на Непостојана и Тули Кула (се продава одделно), и лесно може да се состави на две или три нивоа.ДИЗАЈН СО ЦЕЛ да се Stokke влезе на детски мебел & додатоци сектор во 1972 година, и од тогаш, сите наши производи се дизајнирани за да предизвикаат обични, негуваат здрав развој и негување на семејството сврзување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Фрижидер Полица за Складирање Кошница Стигнале Пластични Фрижидер Фиока Свежи-одржување на Сад Полица Носителот

Фрижидер Полица Држачот.Виси фрижидер решетката може ефикасно да се користат горниот царинење на фрижи

DEN 1226.40