• Новак
Номад Сина Везени Applique Печ

Номад Сина Везени Applique Печ

DEN 1492.80

Достапност
Достапно за нарачка

Size 12 x 3 инчи.Пегла на patch за јакна, вест, или кошула.Запечатени врати лесно да се шие на далноводи.Декоративни додатоци за велосипедисти.Висок квалитет крои везени печ.Номад Сина Везени Applique Печ Size 12 x 3 инчен Железо на patch за јакна, вест, или кошула.Запечатени врати лесно да се шие на далноводи.Декоративни додатоци за велосипедисти.Висок квалитет крои везени печ.Ние се стремиме да се обезбеди одличен квалитет предмети со брза испорака и најдобра услуга е можно, но некаде грешки од превозот превозникот или складишта се случува, ако постои било каков проблем со вашиот објект или пакет, или ако испораката е преземање на подолго, или ако сте едноставно сака да се врати на објектот, ве молиме порака мене, јави ми се или испратете ни и јас лично ќе се грижи за сите прашања и да ви обезбеди мојата најдобра услуга.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат