• Новак
Зимата Е Топло Домашно Милениче Кревет Кинолошки Кучиња Пет Отпадоци Длабок Сон Мачка Отпадоци Спиење Кревет Удобно Мека Плоштадот Кадифен Милениче Подлога (S, Сив

Зимата Е Топло Домашно Милениче Кревет Кинолошки Кучиња Пет Отпадоци Длабок Сон Мачка Отпадоци Спиење Кревет

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Имајте на ум дека пена душек може да потрае до еден час барем целосно да ги надува.Пристигнува како вакуум спакувани кревет во кутија - лесно да ја отпакувате и нежно пената го поткрепат перница и пена душек да им помогне да ги надува.

Спецификацијата

Material:
plush
Color:
blue green wine gray pink
Size:
55X45X20cm (21.67X17.73X7.88inch),Inner diameter
Package Included:
1 PC x Animal House :
Notice:
Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
Please allow some differences due to manual measurement.Thank you for your kindly understanding. :

Со стоката дадена додека купуваат