• Новак
Автомобил Rearview Огледало Покрие Страна за Тесла Модел С Додатоци, Карбонски Влакна Страна Огледало Покрие Автомобил Надворешноста Додаток 2 ПАРЧИЊА (Мат Црна)

Автомобил Rearview Огледало Покрие Страна за Тесла Модел С Додатоци, Карбонски Влакна Страна Огледало Покрие

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Специјално дизајнирани : ретровизорот Опфаќа е обичај-намалување специјално за вашиот Модел Y автомобил., совршено се вклопува во автомобил тело и значително го подобрува изгледот на вашиот автомобил.Високо квалитетен материјал : страна rearview огледало поклопецот е направен од висок квалитет на силна ABS пластика со засилен структура.Тоа е цврсти и издржливи.Инсталација : Постојат двострано лента на грбот на производот за да се обезбеди дека производот нема да падне и да се деформира по долгорочна употреба.За да ја инсталирате, едноставно застанете на селотејп и место на задниот дел на возилото-видете огледало и притиснете лесно за 10 секунди.Функција : ретровизорот маска може да се заштити автомобилот страна поглед во огледало,и ќе го персонализирате и се надополни изгледот на вашиот автомобил.Анти-нула и издржливи.Од суштинско значење Додатоци и Совршен за Тесла Модел Y. Боја : Мат Црна боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат