• Новак
Coolwill Деца Камера 2 Пакет,12 MP 1080P FHD Видео Камера за Деца со 8X Дигитален Зум & Голем 3.5 инчен Екран (Виолетова & Зелена)

Coolwill Деца Камера 2 Пакет,12 MP 1080P FHD Видео Камера за Деца со 8X Дигитален Зум & Голем 3.5 инчен Екран

DEN 1031.76

Достапност
Достапно за нарачка

【1080 P FHD &12 Милиони Пиксели】- Coolwill Деца Камера со 8x дигитален зум + 12 милиони пиксели HD предните и задните леќи, во голема мера се подобри фотографии дефиниција во споредба со другите камери за деца на пазарот.Надградена 1080 P FHD видео ви помага да снимите прекрасни момент. 【Мулти-функции Донесе Повеќе Забава】- Постојат 3 начини, 4 филтри, 12 фото Рамки на избор, доаѓа со автофокус снимање, авто-тајмерот и забрзано снимање.На Време застаруваат фотографија можат да бидат избрани во 5 секунди или 10 секунди.На проширување со капацитет на складирање до 32 GB( 32 GB SD-картичката не се вклучуваат во пакетот) - Повеќе функции да се разбуди на детската креативност и носи повеќе забава. 【Анти-капка & Преносни】- Coolwill деца камерата е направен од висок квалитет на еко-пријателски нетоксични пластични,повеќе удобно и безбедно за деца на кожата.Shockproof школка обезбедува ефикасна анти-падот заштита.Покрај тоа, со шарени lanyard, па тие може да се земе камера насекаде лесно и да се избегне поразот. 【Моќна Батерија Живот и Преносни】- Изградена-во високо-капацитет 1000m Ah батерија поддржува 3 часа работно време.Coolwill камерата е компатибилна со повеќето компјутери, лаптопи, моќ банка и други уреди со USB излез. 【Совршен Подарок и 100% Задоволство Услуга】- Совршен подарок за девојчиња и момчиња во детските ден, birthday (роденден), Божиќ, на секојдневниот живот и на одмор патува, да се задржат подалеку од ТВ-уред, компјутер игри и оставете ги да бидат креативни и да се замисли. 100% Задоволството на услугата ве нема-се грижи за набавка на телефонот,на било можно неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе обезбедиме ги задоволи решение за вас наскоро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат