• Новак
Деца Табела Деца Солидна Дрвена Маса И 2 Столчиња Поставите Деца Мебел

Деца Табела Деца Солидна Дрвена Маса И 2 Столчиња Поставите Деца Мебел

DEN 7180.56

Достапност
Достапно за нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Деца Табела Овој деца сет вклучува 2 удобен дете-големина столици и 1 луксузен табела.Направени од високо-квалитет бреза што е не-токсични и издржливи.Цврстата конструкција за тешки.Идеален за играње игри, кои работат на загатки, создавање на занаети, итн.Одличен подарок за вашите деца.Децата сакаат да имаат свој посветен простор за имагинативна игра.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Бреза Маса Големина : Прибл.60*60*51.5 cm / 23.62*23.62*20.28 во Чаир Големина на : 52*33*31.5 cm / 20.47*12.99*12.4 во Бруто Тежина : 9.35 кг Боја : Како што Покажува во Слики Пакет Листа : 1* Табела 2* Столици Напомена : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат