• Новак
X-DREE 6.8 mm Внатрешен Кол 24mm Должина Цинк Позлатен Само-Прислушување Око Завртка Кука 25pcs(6.8 mm Diámetro interno 24mm Longitud Zincado Tornillo autorroscante Tornillo de ojo 25pcs

X-DREE 6.8 mm Внатрешен Кол 24mm Должина Цинк Позлатен Само-Прислушување Око Завртка Кука 25pcs(6.8 mm Diámetro

DEN 302.16

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : Око Завртка Кука; Пакет Содржина : 25pcs x Око Завртка Кука.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Q195 Челик; Крај : Цинк Позлатен; Тежина : 19g.Око Внатрешна Кол. : 6.8 mm / 0.27".Тема Големина : 7.5 x 2.2 mm / 0.3" x 0.09" (L*D)(Tamaño rosca de : 7.5 x 2.2 mm / 0.3' 'x 0.09' '(L * D).Вкупната Големина : 24 x 10 x 1.9 mm / 0.94" x 0.39" x 0.07" (L*W*T)(Tamaño вкупно : 24 x 10 x 1.9 mm / 0.94' 'x 0.39' 'x 0.07' '(L * W * T). 6.8 mm Внатрешен Кол 24mm Должина Цинк Позлатен Само-Прислушување Око Завртка Кука 25pcs Q195 Челик, конструиран со цинк позлатен за долго време се користи.Одлично за простор за Заштеда на енергија и простор организирање.Совршен за бесење светла, завеси и други предмети околу куќата.Карактеристики 24mm / 0.94 Инчен Вкупна Должина; 6.8 mm / 0.27 Инчен Око Внатрешен Дијаметар.Опис на Spanish6.8мм Diámetro interno 24mm Longitud Zincado Tornillo autorroscante Tornillo de ojo 25pcs Nombre del producto : Gancho де tornillo окуларни; Contenido del paquete : 25pcs x Gancho де tornillo ocular Color директорот : Tono plateado; Материјал : Acero Q195; Acabado : Zincado; Peso : 19 g Diámetro interno del ojo : 6.8 mm / 0.27'Tamaño rosca de : 7.5 x 2.2 mm / 0.3' 'x 0.09' '(L * D) Tamaño вкупно : 24 x 10 x 1.9 mm / 0.94' 'x 0.39' 'x 0.07' '(L * W * T).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дрвја И Лагуна Водопад Фризура Нос, Коса Стилист Професионални Салон Кејп Фризура Gown, Сечење Берберот Фризерски

Ова губење на кејп се дише,издржлив,отпорен на вода и може да се ефикасни се задржи вашата облека суви и �

DEN 575.76