• Новак
ANNKE H. 265+ 16 Канал Безбедносна Камера Систем 5MP Лајт, 16 Канал DVR со Хард Диск 1TB и 8 x 1080p видео надзор Надзор Камера Отворен и Затворен со 100ft Ноќ Визија, Движење Сигнализа?

ANNKE H. 265+ 16 Канал Безбедносна Камера Систем 5MP Лајт, 16 Канал DVR со Хард Диск 1TB и 8 x 1080p видео

DEN 9599.76

Достапност
Достапно за нарачка

6 мм Број на Инфра-Црвена Led диоди : 12 Ден и Ноќ Функција : Поддршка IR-НАМАЛУВАЊЕ на Оперативни Услови : -40 °C – 60 °C (-40°F – 140 °F) Она што се Вклучени? * 1× 5 MP Лајт Надзор DVR, 1 TB Хард Диск Вклучен * 3× Моќ Адаптери * 8× 1080 P Камери * 1× 5.ANNKE Стан согласува да GDPR, обезбедување на видео поток се обезбеди во податоците за пренесување & симнување.Сите Околу Сертификати & Обезбеди Стан – Секој уред, вклучувајќи го и DVR & камери, донесе тешки тестирање спроведено од страна на овластени организации, како УЛ, CE, FCC, HDMI, итн.DVR Spec Видео Компресија : H.Домување, направени од најдобрите ABS материјали, овозможува брза топлина дисипација & долг животен век без исчезнува.Кога има движење настани, секогаш ќе го добие во реално време стан турка и e-mail известувања со мали слики.3 м BNC Кабли * 2× 4-во-1 Моќ Трупци * 1× USB Глушец * 1× Прирачник за Корисникот.2 ft/1m Етернет Кабел * 8× Монтажа Завртка Колекции * 8× 60ft/18.Ќе можете да уживате побрзо & неспокојот live stream од H.Ќе може да се изгради лесна надзор систем со различни безбедносни камера видови.8 m HDMI Кабел * 1× 3.Дигитален видео рекордер е идеален 24/7 надзор решение за вашата вила, дом, канцеларија, магацин, фабрика, на барака, итн.IP66 Водоотпорен & Најдобри ABS Домување – камерата, со IP66 водоотпорен оценка, braves на harshest време & доловува јасно слики во исклучително топла/ладна клима.0 X2 Камера Спец : Image Sensor : 2 MP CMOS Image Sensor Видео Резолуција : 1920*1080 Леќа : 3.Со IP66 водоотпорна домување, камери може да се користи во затворени простории и на отворено.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат