• Новак
6.0 V Замена на Батеријата за Quasar В.М-547 В.М-100 В.М-545 В.М-524 В.М-539 В.М-515 В.М-540

6.0 V Замена на Батеријата за Quasar В.М-547 В.М-100 В.М-545 В.М-524 В.М-539 В.М-515 В.М-540

DEN 1173.60

Достапност
Достапно за нарачка

Целосно Компатибилен со В.М.-547 В.М-100 В.М-545 В.М-524 В.М-539 В.М-515 В.М-540. Батеријата Спецификации : 1200m Ah, 6.0 V, 7.2 Пот.Ni-МЗ Тип на Батерија. 500 пати на импулс празнење.Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS.Целосна Наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена. - Компатибилен Модел : VM-547 В.М-100 В.М-545 В.М-524 В.М-539 В.М-515 В.М-540 - Компатибилен Батеријата Дел Број : Совети Пред да Купите ве Молиме потврдете го на соодветен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дрвја И Лагуна Водопад Фризура Нос, Коса Стилист Професионални Салон Кејп Фризура Gown, Сечење Берберот Фризерски

Ова губење на кејп се дише,издржлив,отпорен на вода и може да се ефикасни се задржи вашата облека суви и �

DEN 575.76

Зимата Е Топло Домашно Милениче Кревет Кинолошки Кучиња Пет Отпадоци Длабок Сон Мачка Отпадоци Спиење Кревет

Имајте на ум дека пена душек може да потрае до еден час барем целосно да ги надува.Пристигнува како ваку�

DEN 959.76