• Новак
Исклучителна Саќе Нето Три Групи Складирање Количка со Кука Црна RT

Исклучителна Саќе Нето Три Групи Складирање Количка со Кука Црна RT

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

1. Направен од висок квалитет на железо, цврсти и издржливи. 2. Користете саќе нето, безбедно, вентилирани и dampproof. 3. Погоден за многу места, кујна, дневна соба, купатило, итн. 4. Силна носивоста. 5. Флексибилни тркала, лесно да се движите.Лесно да се инсталира.Вовед : Дали секогаш сте вознемирени од вашиот неуредна соба?Ако е така, оваа Исклучителна Саќе Нето Три Групи Складирање Количка е препорачливо за вас.Тоа е направен од висок квалитет на железо, кои се цврсти и издржливи.Оваа количка за складирање користи саќе нето, која е безбедна, вентилирани и dampproof, така што е погодна за кујна или купатило.И, исто така, има силна носивоста, која е многу практична и може да се стави многу на предмети во него.Покрај тоа, таа има 4 флексибилни тркала, така што ќе може да се движи лесно.Па, зошто не се обидете?Да ја искористам оваа практична складирање количка дома!Answer : ___________________________ Note : 1.При приемот на стоката, ве молиме потврдете производот според листата на инструкции.Откако ќе најдете Помалку парчиња, ве молиме да се обезбедат релевантни слики контактирајте со нас.Ние ќе се справи со тоа во време. 2.Ве молам, инсталирајте стока со упатството. 3.Препорачливо е дека инсталацијата не треба да бидат премногу тесни да се прилагоди лесно.По структура е инсталиран, фирма интерфејс за поголема стабилност.Спецификации : 1. Материјал : Железо 2. Боја : Црна 3. Димензии : (17.32 x 10.24 x 24.41)" / (44 x 26 x 62)cm (L x W x H) 4. Тежина : 5.11 кг / 2.32 кг Пакет Вклучува : 2 x Поддржува (15.8*0.6 Т*1300ММ) 3 x T/2.4 MM Кошеви 4 x Тркала (2 со Кочница,2, без Сопирачки).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Зимата Е Топло Домашно Милениче Кревет Кинолошки Кучиња Пет Отпадоци Длабок Сон Мачка Отпадоци Спиење Кревет

Имајте на ум дека пена душек може да потрае до еден час барем целосно да ги надува.Пристигнува како ваку�

DEN 959.76