• Новак
Црна Кањонот Паднат Ангел Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

Црна Кањонот Паднат Ангел Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

DEN 2222.40

Достапност
Достапно за нарачка

Мирис : Паднат Ангел (Виолетова, Бела Сандаловина, Narcissus, Gardenia и Јасмин на Килибар и Мошус база).Црна Кањонот на Црна Кањонот остави во спреј за коса климатизација масло третман.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 1 Мл Коса Масло Третман, 4 Мл Detangler.Мирис : Паднат Ангел (Виолетова, Бела Сандаловина, Narcissus, Gardenia и Јасмин на Килибар и Мошус база).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат