• Новак
X-DREE 3мм ударна дупка 12mm Превртен Конус Главата Мелење Дијамант Малку(Broca де diamante pulido де cabeza де cono invertido де vástago де 3 мм де 12 mm

X-DREE 3мм ударна дупка 12mm Превртен Конус Главата Мелење Дијамант Малку(Broca де diamante pulido де cabeza

DEN 2212.80

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производ : Дијамант Монтирани Точка;Совет Облик : Превртен Конус.Материјал : Метал, Дијамант;Глава Дијаметар : 12mm/ 0.47".Глава Должина : 6mm/ 0.2";ударна дупка со Дијаметар : 3мм/ 0.12".Вкупна Должина : 46mm/ 1.8";Боја : Сребро на Ѕвонење(Longitud вкупно : 46 mm / 1.8' '; Боја : Tono plateado.Тежина : 6g;Пакет Содржина : 1 x Дијамант Монтирани Точка(Peso : 6 g; Contenido del paquete : 1 x punto montado en diamante. 3мм ударна дупка 12mm Превртен Конус Главата Мелење Дијамант Bit Inverted конус совет, дијамант обложени главата.Може да се инсталира на електронски мелница, виси мелница и рака електрични вежба (не се вклучени овде).Се користи за sculpturing, облекување, прецизност мелење и внатрешни мелење карбид во керамика, стакло, скапоцен камен, алуминиумски и многу ther абразивни материјали.Опис на Spanish Broca де diamante pulido де cabeza де cono invertido де vástago де 3 мм де 12 mm Nombre del producto : Punto montado en diamante; Форма де ла punta : Cono invertido Material : Метал, Diamante; Diámetro де ла cabeza : 12mm / 0.47' 'Longitud де ла cabeza : 6 mm / 0.2' '; Diámetro del vástago : 3 mm / 0.12' 'Longitud вкупно : 46 mm / 1.8' '; Боја : Tono plateado Peso : 6 g; Contenido del paquete : 1 x punto montado en diamante.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дрвја И Лагуна Водопад Фризура Нос, Коса Стилист Професионални Салон Кејп Фризура Gown, Сечење Берберот Фризерски

Ова губење на кејп се дише,издржлив,отпорен на вода и може да се ефикасни се задржи вашата облека суви и �

DEN 575.76

Зимата Е Топло Домашно Милениче Кревет Кинолошки Кучиња Пет Отпадоци Длабок Сон Мачка Отпадоци Спиење Кревет

Имајте на ум дека пена душек може да потрае до еден час барем целосно да ги надува.Пристигнува како ваку�

DEN 959.76